Vervangen brug Stroinkgemaal

Uitnodiging inloopavond “vervangen brug Stroinkgemaal”

In opdracht van de gemeente Steenwijkerland vervangt Van Spijker Infrabouw B.V. uit Meppel de brug de brug Stroinkgemaal, nabij het gelijknamige gemaal. Deze brug gaat over het Ettelandse kanaal en maakt onderdeel uit van de verbindingsroute tussen Blokzijl en Vollenhove.

Om omwonenden en belanghebbenden te informeren over het project nodigt Van Spijker Infrabouw u van harte uit voor een inloopavond. U kunt tijdens deze avond vrij in- en uitlopen om ontwerp- en omleidingstekeningen te bekijken. Het projectteam maakt graag kennis met u en helpt u graag bij eventuele vragen. De inloopavond vindt plaats op  woensdag 14 maart, tussen 17:00 uur en 19:00 uur.

Locatie:       Machinekamer van het Stroinkgemaal

Adres:          Weg van Twee Nijenhuizen 18 te Vollenhove.

Bent u verhinderd en/of heeft u vragen over de avond/het project, neem dan gerust contact op met de omgevingsmanager van Van Spijker Infrabouw:

Cindy Timmerman Tel.:             0522-252589

E-mail :        c.timmerman@vsib.nl

U bent van harte welkom op de inloopavond 14 maart a.s. 

namens Van Spijker Infrabouw B.V.

Geplaatst op: donderdag 8 maart 2018